z 3 kwietnia 2011 roku (IV Niedziela Wielkiego Postu)

Czytania: 1 Sm 16, 6-13; Ef 5, 8-14; J 9, 1-41.

W tym tygodniu w piątek obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

1. Przez cały okres Wielkiego Postu odprawiane są nabożeństwa:
    - Drogi Krzyżowej w piątki o godzinie: 9.30 , 17.30 i 19.00 dla młodzieży
    - Gorzkich Żali z nauką pasyjną w niedziele o godzinie 17.30.
  2. Klub Seniora zaprasza na comiesięczną Mszę św. w poniedziałek (4 kwietnia) o godz. 10.30 do kaplicy w Domu Parafialnym.
  3. Małżeństwa pragnące pogłębić swoje życie duchowe zapraszamy na Mszę, która zostanie odprawiona w czwartek (7 kwietnia) o godz. 19.00 w kaplicy Domu Parafialnego.
  4. Tegoroczne rekolekcje wielkopostne głoszone będą przez kolejne dwie niedziele, tj. 10 i 17 kwietnia oraz Wielki Poniedziałek 18 kwietnia. Spowiedź przewidziana jest w trzecim dniu rekolekcji, tj. w poniedziałek 18 kwietnia. Poprowadzi je Rektor naszego Seminarium Duchownego ks. dr Adam Łuźniak.
  5. Po Mszach odbywa się zbiórka do puszek na rzecz ofiar trzęsienia ziemi i tsunami w Japonii.

W minionym tygodniu z naszej społeczności odeszli świętej pamięci: +Jakub Dobrowolski, +Zbigniew Komenda i +Małgorzata Żytkowska. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.