z 25 grudnia 2010 roku (Boże Narodzenie)

Czytania: Iz 62, 11-12; Tt 3, 4 - 7; Łk 2, 15-205

1. We wtorek, 28 grudnia, rozpoczniemy modlitewną wizytę duszpasterska w domach naszych Drogich Parafian, tzw. kolędę.
    We wtorek (28 XII) odwiedzimy zamieszkałych przy ul. Partyzantów nr od 7 do 55 po stronie parzystej i nieparzystej;
    w środę (29 XII) - ul. Partyzantów nr od 57 do 123 strona nieparzysta;
    w czwartek (30 XII) - ul. Dembowskiego nr od 18 do 60 po stronie parzystej i nieparzystej.
  2. W przyszłą niedzielę, 2 stycznia, zapraszamy Liturgiczną Służbę Ołtarza na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w Domu Parafialnym o godz. 14.00.
  3. Polecamy nowy, świąteczny numer naszego parafialnego czasopisma U Świętej Rodziny, zatytułowany Bóg przychodzi z mocą, który wyłożony jest na stoliku przy ambonie.

Narodzony Jezus Chrystus, Wcielone Słowo Boga, przyszedł uwolnić nas od zmazy grzechu i otworzyć na łaskę z nieba. On pragnie odbudować Bożą świątynię w naszych ludzkich sercach. W te Święta adorujmy Go w sposób szczególny!

Szczęść Boże!