z 24 października 2010 roku (XXX Niedziela Zwykła)

Czytania: Syr 35, 12-18; 2 Tm 4, 6-18, 2; Łk 18, 9-14.

W tym tygodniu w czwartek wspominamy Świętych Apostołów Szymona i Judę Tadeusza.
Solenizantom życzymy obfitości łask Bożych .

1. W miesiącu październiku Nabożeństwa Różańcowe odprawiane są codziennie o godz. 17.30. Wierni, którzy modlą się na różańcu, dostępują łaski odpustu.
  2. Od środy, 3 listopada, rozpoczniemy modlitwę wypominkową. Codzienne o godz. 17.30 odmawiany będzie różaniec wypominkowy, a o godz. 18.00 odprawiana Msza św. za zmarłych, polecanych w danym dniu. Porządek wyczytywania kartek wypominkowych podany zostanie w Dzień Zaduszny - 2 listopada. Prosimy o czytelne wypisywanie imion i nazwisk oraz podawanie ulicy zamieszkania składających wypominki. Tradycyjnie kolejność wyczytywania kartek określi alfabetyczny spis ulic naszej Parafii. Kartki wspominkowe wyłożone są na ławkach i stoliku przy ambonie.
  3. Zespół Szkół nr 9 na ulicy Krajewskiego zaprasza do akcji zbierania makulatury w czwartek 28. X. Makulaturę można będzie przynosić w tym dniu do szkoły w godzinach od 9 do 17.
  4. Zapraszamy na spotkanie grupy biblijnej w czwartek o godz. 19.00 w Domu Parafialnym.
  5. W przyszłą niedzielę 31 X o godz. 12.00 w kaplicy naszego cmentarza zostanie odprawiona msza św. za wszystkich zmarłych żołnierzy AK pochowanych na tym cmentarzu i na cmentarzach całego świata.
  6. Informacje dot. cmentarza parafialnego można znaleźć pod adresem:

W minionym tygodniu z naszej społeczności odeszli świętej pamięci: +Barbara Sutryk i +Helena Markowska. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.