z 31 stycznia 2010 roku (IV Niedziela Zwykła)

Czytania: Jr 1,4-19; 1 Kor 13, 4-13; Łk 4, 21-30

W tym tygodniu w piątek wspominamy św. Agatę, w sobotę Świętych Męczenników Pawła Mikę i jego Współbraci.
Solenizantom życzymy obfitości łask Bożych

1. W zbiórce na rzecz ofiar kataklizmu trzęsienia ziemi na Haiti zebraliśmy kwotę sześciu tysięcy dwustu pięćdziesięciu złotych, która została przekazana do Caritas Polska.
  2. Klub Seniora zaprasza na comiesięczną Mszę św. w poniedziałek, 1 lutego, o godz. 1030 do kaplicy w Domu Parafialnym.
  3. We wtorek, 2 lutego, obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. będą odprawione o godz. 700, 900, 1600, 1800 i 2000.
  4. Małżeństwa chcące pogłębić swoje życie duchowe zapraszamy w czwartek (4 II) do kaplicy w Domu Parafialnym na Mszę św. o godz. 1900.
  5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Do Sakramentu Pokuty można będzie przystąpić w piątek podczas sprawowanych Eucharystii.
  6. W tym tygodniu po kolędzie odwiedzimy:
    w poniedziałek mieszkańców ul. Kasprzaka;
    w środę ul. Dembowskiego nr nieparzyste oraz parzyste od 18 do 56;
    w czwartek ul. Dembowskiego nr parzyste od 58 do 106;
    w piątek ul. Partyzantów nr parzyste oraz nieparzyste od 7 do 55;
    w sobotę ul. Dembowskiego od nr 112 do 130.
  7. W minionym tygodniu z naszej społeczności odeszli świętej pamięci: +Helena Niechciał, +Lucjan Amroziński, +Helena Obuchowska, +Jerzy Bokińczuk, +Irena Bagińska i +Andrzej Piątkowski. Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie.