z 9 stycznia 2011 roku (Niedziela Chrztu Pańskiego)

Czytania: Iz 42,1-7; Dz 10, 34-38; Mt 3, 13-17

1. W przedsionku kościoła odbywa się zbiórka na naszą parafialną Kuchnię Charytatywną. Dziękuję za hojność wszystkim, dzięki którym codziennie możemy wydawać ponad 200 ciepłych posiłków i chleb.
  2. W dzisiejszą niedzielę zapraszamy na nabożeństwo Nieszporów o godz. 17.30.
  3. Uczestników spotkań Grupy Biblijnej zapraszamy na spotkanie w czwartek, 13 stycznia, o godz. 19.00 do Domu Parafialnego.
  4. Kombatanci 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej w 67 rocznicę powołania, zapraszają na Uroczystą Mszę św. do Kościoła Garnizonowego w przyszłą niedzielę, 16 stycznia, o godz. 12.00.
  5. Rodziców i dzieci przygotowujące się do uroczystości Pierwszej Komunii zapraszamy w przyszłą niedzielę, 16 stycznia, na Mszę św. do kaplicy w Domu Parafialnym o godz. 11.30.
  6. Radio Rodzina i Adwokaci Wrocławscy zapraszają na Wieczór kolęd w wykonaniu Haliny Frąckowiak, który odbędzie się w przyszłą niedzielę w kościele Świętego Krzyża na Ostrowie Tumskim o godz. 17.00.
  7. W tym tygodniu po kolędzie odwiedzimy:
    w poniedziałek mieszkańców ul. Becka, Mierosławskiego;
    we wtorek ul. Libelta, Ściegiennego;
    w środę ul. Żmichowskiej, Plater;
    w czwartek ul. Pierwszej Dywizji, Borelowskiego;
    w piątek ul. Sierakowskiego, Promień nr nieparzyste 1-25 i wszystkie parzyste;
    w sobotę Promień nr nieparzyste 27-51, Piramowicza, Brata Alberta, Korczaka, Cichej.
  8. Na naszej stronie pojawiły się numery archiwalne pisma parafialnego z 2010 roku.

Dziękuję wszystkim Drogim Parafianom, za okazane w okresie Świat Bożego Narodzenia ogromne zaangażowanie i pomoc. To dzięki Wam osoby samotne mogły radośnie przeżywać wspólną Wigilię.
Dzięki Waszej pomocy kościół został przygotowany na Pasterkę i Świąteczne Eucharystie.
Dziękuję naszym Czcigodnym Siostrom Zakonnym. Dziękuję panu organiście Damianowi oraz diakonii muzycznej wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym "Płomień Pański".
Dziękuję Liturgicznej Służbie Ołtarza i Szafarzom Eucharystii.
Wszystkim dziękuję za liczny i pobożny udział w Uroczystościach.
Księżom Wikariuszom: Jackowi i Piotrowi oraz ks. diakonowi Tobiaszowi dziękuję za ogrom świątecznych posług.
Niech Boża Dziecina wynagrodzi Wam, Moi Drodzy, wszelkie dobro uczynione dla naszej Parafialnej Wspólnoty i niech błogosławi w Nowym Roku. Szczęść Boże!