z 4 kwietnia 2010 roku (Niedziela Zmartwychwstania)

Czytania: Dz 10, 34-43; Kol 3, 1-4; J 20, 1-9.

1. Nowennę przygotowującą do Uroczystości Miłosierdzia Bożego odmawiamy codziennie po wieczornej Mszy Świętej.
  2. Z okazji 5 rocznicy śmierci Jana Pawła II, Rada Osiedla Biskupin, Sępolno, Dąbie i Bartoszowice zaprasza na uroczystą Mszę św. w intencji rychłej beatyfikacji naszego wielkiego rodaka. Msza zostanie odprawiona w niedzielę 11 kwietnia o godz. 1800.

Słowa podziękowania kieruję do wszystkich, którzy w tegorocznym Wielkim Poście dzięki modlitwie, rekolekcjom, dobrze odbytej spowiedzi, spotkali w liturgii Kościoła Zmartwychwstałego Chrystusa . Płynącą z głębi serca wdzięczność wyrażam wszystkim kapłanom z księdzem Prałatem Stanisławem na czele, dziękuję tegorocznemu rekolekcjoniście, spowiednikom i naszemu praktykantowi, ks. diakonowi Bartoszowi. Słowa podziękowania kieruję do naszych Sióstr Służebniczek NMP. Dziękuję naszym organistom, chórzystom, diakonii muzycznej wspólnoty Płomień Pański, liturgicznej służbie ołtarza i grupom modlitewnym. Dziękuję wszystkim osobom przygotowujących celebrację liturgii Triduum Paschalnego.

Z najserdeczniejszymi życzeniami błogosławionych Świąt, przyjmijcie Drodzy Parafianie nasz kapłański dar modlitwy.

Szczęść Boże!