z 11 kwietnia 2010 roku (Niedziela Miłosierdzia Bożego)

Czytania: Dz 5,12-16; Ap 1,9-11a.12-13.17-19; J 20,19-31.

1. W dzisiejszą niedzielę o godz. 1800 z inicjatywy Rady Osiedla Biskupin, Sępolno, Dąbie i Bartoszowice zostanie odprawiona Msza z okazji 5 rocznicy śmierci Jana Pawła II, w której polecimy również naszą Ojczyznę i poległych w katastrofie lotniczej w Smoleńsku.
  2. W przedsionku kościoła odbywa się zbiórka na naszą parafialną Kuchnię Charytatywną. Dziękuję za hojność wszystkim, dzięki którym możemy codziennie wydawać potrzebującym ponad 200 ciepłych posiłków i chleb.
  3. Klub Seniora zaprasza na comiesięczną Mszę św. w poniedziałek (11 kwietnia) o godz. 1030 do kaplicy w Domu Parafialnym.
  4. Pragniemy rozpocząć regularne próby naszego chóru Rodzina. Wszystkie osoby zainteresowane należeniem do zespołu zapraszamy na zebranie organizacyjne, które odbędzie się w środę o godz. 1900 w Sali Kominkowej starej plebanii.
  5. Harcerzy i ich czcigodnych Rodziców zapraszamy na Mszę św. w czwartek (15 kwietnia) na godz. 1900 do kaplicy w Domu Parafialnym.
  6. Rodziców dzieci obchodzących w tym roku Rocznicę I Komunii zapraszamy w przyszłą niedzielę (18 kwietnia) do kaplicy w Domu Parafialnym na godz. 1130.
  7. Akcja Katolicka Wielkiej Wyspy zaprasza na Mszę w intencji Ojczyzny, ofiar ludobójstwa katyńskiego oraz poległych w katastrofie lotniczej w Smoleńsku w przyszłą niedzielę (18 kwietnia) na godz. 1830 do parafii NMP Matki Pocieszenia przy ul. Wittiga. Po Mszy zapraszamy na wykład pana prof. Grzegorza Hryciuka z Instytutu Historii naszego Uniwersytetu dotyczący zbrodni ludobójstwa na obywatelach polskich w Rosji.
  8. Przy ambonie wyłożony jest nowy numer parafialnego czasopisma U Świętej Rodziny zatytułowany: Alleluja!

W minionym tygodniu z naszej społeczności odeszła świętej pamięci: +Janina Nider.

Wieczne odpoczywanie racz Jej dać Panie.