z 3 stycznia 2010 roku (II Niedziela po Narodzeniu Pańskim)

Czytania: Syr 24,1-12; Ef 1, 3-18; J 1, 1-18

1. Składki członkowskie i ofiary na Towarzystwo Przyjaciół KUL można dziś wpłacać w kancelarii parafialnej w godzinach od 700 do 1400.
  2. Uroczystość Objawienia Pańskiego przypada w środę, 6 stycznia. Msze św. będą odprawiane o godz. 700, 900, 1600, 1800 i 2000. Przypominamy, że jest to święto, w które należy uczestniczyć we Mszy św. pod sankcją grzechu ciężkiego. Panie z Różańca będą rozprowadzać kredę.
  3. Spotkanie opłatkowe dla Wspólnoty Żywego Różańca, połączone ze zmianą tajemnic, odbędzie się w środę (6 I) o godz. 1400 w Domu Parafialnym.
  4. Spotkanie Rodziny bł. Edmunda odbędzie się w czwartek (7 I) po wieczornej Mszy św. w klasztorze naszych Sióstr.
  5. Małżeństwa chcące pogłębić swoje życie duchowe zapraszamy w czwartek (7 I) do kaplicy w Domu Parafialnym na Mszę św. o godz. 1900.
  6. Katolickie Stowarzyszenie Lekarzy Polskich zaprasza na Spotkanie Opłatkowe z Księdzem Arcybiskupem Metropolitą Wrocławskim w sobotę (9 I) o godz. 1000 do kaplicy Ojców Salwatorianów obok Izby Lekarskiej przy ul. Matejki.
  7. Dzieci przygotowujące się do I Komunii oraz ich Rodziców zapraszamy w przyszłą niedzielę (10 I) na Mszę do kaplicy w Domu Parafialnym o godz. 1130.
  8. Spotkanie opłatkowe dla Liturgicznej służby Ołtarza odbędzie się w przyszłą niedzielę (10 I) o godz. 1430 w Domu Parafialnym.
  9. W tym tygodniu po kolędzie odwiedzimy:
    w poniedziałek - mieszkańców ul. Kosynierów Gdyńskich nr parzyste od 50 do 94 i nr nieparzyste od 63 do 91;
    we wtorek - ul. Konarskiego i Jezierskiego;
    w czwartek - ul. 9 Maja, Pierwszej Dywizji i Ściegiennego;
    w piątek - ul. Sowińskiego;
    w sobotę - Godebskiego, Głowackiego i Smętnej.
  10. Od administratora strony: Na naszej stronie internetowej zaktualizowano dział z archiwum pisma parafialnego - są tam obecnie wszystkie numery za wyjątkiem ostatniego, który można nabyć w kościele.
  11. W minionym tygodniu z naszej społeczności odeszły świętej pamięci: +Krystyna Skopińska i +Barbara Wondra. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.