z 3 października 2010 roku (XXVII Niedziela Zwykła)

Czytania: Ha 1, 2-3; 2 Tm 1, 6-14; Łk 17, 5-10.

W tym tygodniu w poniedziałek wspominamy św. Franciszka z Asyżu;
we wtorek św. Faustynę Kowalską;
w czwartek Najświętszą Maryję Pannę Różańcową;
w sobotę bł. Wincentego Kadłubka.
Solenizantom życzymy obfitości łask Bożych .

1. W miesiącu październiku Nabożeństwa Różańcowe odprawiane są codziennie o godz. 17.30. Zapraszamy do przewodniczenia tej modlitwie: w poniedziałki - Klub Seniora, we wtorki - Żywy Różaniec, w środy - dzieci szkolne, w czwartki - grupy młodzieżowe, w piątki - Odnowę w Duchu Świętym, w soboty Wspólnotę Bożego Miłosierdzia.
    Wierni, którzy modlą się na różańcu odmawiając pięć dziesiątek danej tajemnicy, dostępują łaski odpustu.
  2. Klub Seniora zaprasza na comiesięczną Mszę św. w poniedziałek, 4 października, o godz. 10.30 do kaplicy w Domu Parafialnym.
  3. Próby naszego chóry odbywają się w poniedziałki o godz. 18.00 w Domu Parafialnym. Zapraszamy wszystkich chętnych.
  4. Należących do wspólnoty Rodziny bł. Edmunda Bojanowskiego zapraszamy na spotkanie w czwartek po wieczornej Mszy św. do klasztoru naszych Sióstr.
  5. Zapowiadana czwartkowa Eucharystia dla małżeństw o godz. 19.00 została odwołana - zapraszamy do kościoła na godz. 18.00.
  6. Dzieci zapraszamy na próbę scholii w piątek, o godz. 16.30 do pomieszczenia księgarni Pociąg do bajeczki w Domu Parafialnym.
  7. Rodziców i dzieci przygotowujące się do uroczystości Pierwszej Komunii zapraszamy w przyszłą niedzielę, 10 października, na Mszę św. do kaplicy w Domu Parafialnym o godz. 11.30.
  8. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić X Dzień Papieski, złożone w tym dniu przed kościołem ofiary do puszek przeznaczone będą na stypendia dla ubogiej, uzdolnionej młodzieży.
  9. Nowy numer parafialnego czasopisma U Świętej Rodziny zatytułowany Oblicza Wiary wyłożony jest na stoliku obok ambony.
  10. Monografia naszego Cmentarza autorstwa pana Andrzeja Rumińskiego jest do nabycia w zakrystii lub kancelarii. Cena 25 zł.

W minionym tygodniu z naszej społeczności odszedł świętej pamięci: +Bogusław Zabierowski. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.