z 13 lutego 2011 roku (VI Niedziela Zwykła)

Czytania: Syr 15, 15-20; 1 Kor 2, 6-10; Mt 5, 17-37.

W tym tygodniu w poniedziałek wspominamy św. Cyryla i Metodego, Patronów Europy.
Solenizantom życzymy obfitości łask Bożych.

1. W dzisiejszą niedzielę zapraszamy na nabożeństwo Nieszporów o godz. 17.30.
  2. W przedsionku kościoła odbywa się zbiórka na naszą parafialną Kuchnię Charytatywną. Dziękuję za hojność wszystkim, dzięki którym możemy codziennie wydawać potrzebującym 200 ciepłych posiłków i chleb.
  3. Stowarzyszenie Lekarzy Katolickich zaprasza dziś o godz. 17.00 na Mszę św. w intencji Służby Zdrowia i wszystkich chorych. Msza zostanie odprawiona w kaplicy Ojców Salwatorianów przy ul. Matejki, obok Dolnośląskiej Izby Lekarskiej.
  4. Stowarzyszenie Ruch Kultury Chrześcijańskiej Odrodzenie zaprasza na omówienie przez panią Krystynę Skurdo książki Romano Amerio pt.: Iota Unum - analiza zmian w Kościele Katolickim w wieku XX. Zapraszamy we wtorek (15 lutego) o godz. 17.00 do Domu Parafialnego.
  5. W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy tegoroczną wizytę duszpasterską. Z głębi serca dziękujemy za życzliwe przyjęcie, wspólną modlitwę i wszelką okazaną troskę o dobro naszej Parafii. Dziękujemy za złożone przy tej okazji ofiary, które zostały przeznaczone na potrzeby Kurii Metropolitalnej, Seminarium Duchownego oraz naszej Wspólnoty. Jeżeli kogoś pominęliśmy lub kolęda przypadła w nieodpowiednim czasie, to prosimy zgłosić taki fakt, celem wyznaczenia dodatkowej wizyty.

W minionym tygodniu z naszej społeczności odeszli świętej pamięci: +Michalina Bober-Hawryszczyszyn, +Czesław Majcher i + Irena Krzanowska-Opalińska. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.