z 19 grudnia 2010 roku (IV Niedziela Adwentu)

Czytania: Iz 7, 10-14; Rz 1, 1-7; Mt 1, 18-24

1. W zakrystii po Mszach można dziś zaopatrywać się w opłatki wigilijne.
  2. W dzisiejszą niedzielę zapraszamy na nabożeństwo Nieszporów o godz. 17.30.
  3. Ostatnia tegoroczna Msza Roratnia zostanie odprawiona w środę 22 grudnia o godz. 18.00.
  4. Naszych drogich chorych Parafian odwiedzimy w czwartek 23 grudnia.
  5. W Wigilię, 24 grudnia, zostaną odprawione Msze o godz. 7.00 i 9.00, nie będzie Mszy o godz. 18.00.
  6. Wraz z Radą Osiedla i Fundacją Sancta Familia zapraszamy na Wieczerzę Wigilijną wszystkich samotnych i tych, którzy nie mogą przygotować u siebie Wigilii. Zapraszamy w piątek do budynku starej plebanii na godzinę 12.00.
  7. W Noc Narodzenia Pańskiego zostaną odprawione dwie Pasterki; jedna o godz. 22.00, druga o północy.
  8. W Boże Narodzenie nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 rano.
  9. Polecamy mieszkańcom Wielkiej Wyspy bezpłatne porady finansowe. Szczegóły można odnaleźć na afiszu wywieszonym w gablocie przed kościołem.

W minionym tygodniu z naszej społeczności odeszli świętej pamięci: +ks. prałat Stanisław Pikul, +Józef Szczygieł, +Elżbieta Rzepus, +Tomasz Meglicz, +Zbigniew Kasznia i +Adam Brej. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.