z 6 marca 2011 roku (IX Niedziela Zwykła)

Czytania: Pwt 11,18.26-28, Ps 31, Rz 3,21-25a.28, Mt 7,21-27.

W tym tygodniu w poniedziałek wspominamy św. męczennice Perpetuę i Felicytę.
Solenizantom życzymy obfitości łask Bożych.

1. W dzisiejszą niedzielę zapraszamy na nabożeństwo Nieszporów o godz. 17.30.
  2. 15 marca rozpocznie się w naszej parafii Kurs ALFA. Jest to forma rekolekcji dla młodzieży i osób dorosłych, będąca szansą poznania lub pogłębienia wiary chrześcijańskiej. Więcej informacji oraz zapisy (od 26.02) na stronie Wspólnoty Płomień Pański. Serdecznie zapraszamy.
  3. Składki członkowskie i ofiary na Towarzystwo Przyjaciół KUL można dziś wpłacać w kancelarii parafialnej w godzinach od 7.00 do 14.00.
  4. W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa. Rozpoczyna się Wielki Post czyli okres czterdziestodniowego przygotowania do Wielkanocy. W tym dniu zostaną odprawione Msze św. połączone z obrzędem posypania naszych głów popiołem o godz.: 7.00, 9.00, 16.00, 18.00 i 20.00.W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły.
  5. W Środę Popielcową nie będzie czynna kancelaria parafialna i punkt wydawania odzieży.
  6. Przez cały okres Wielkiego Postu będą odprawiane nabożeństwa:
    - Drogi Krzyżowej w piątki o godzinie: 9.30 , 17.30 i 19.00 dla młodzieży
    - Gorzkich Żali z nauką pasyjną w niedziele o godzinie 17.30.
  7. Spotkanie grupy biblijnej odbędzie sie w czwartek (10 marca) o godz. 19.00 w Domu Parafialnym.
  8. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej Parafii w sobotę (12 marca). Zapraszamy do Domu Parafialnego o godz. 19.00. Do udziału w tym kursie zapraszamy narzeczonych pragnących zawrzeć sakrament małżeństwa w okresie Świąt Wielkanocnych.

W minionym tygodniu z naszej społeczności odeszli świętej pamięci: +Maciej Szwanenfeld, +Zdzisław Śmiglin i +Janusz Bojczuk. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.