z 28 listopada 2010 roku (I Niedziela Adwentu)

Czytania: Iz 2, 1-5; Rz 13, 11-14; Mt 24, 37-44.

W tym tygodniu we wtorek obchodzimy wspomnienie św. Andrzeja Apostoła;
w piątek św. Franciszka Ksawerego.
Solenizantom życzymy obfitości łask Bożych.

1. W kancelarii parafialnej można dziś zaopatrywać się w opłatki i świece wigilijnej pomocy dzieciom. Świece małe kosztują 5 zł, duże 12 zł.
  2. W dzisiejszą niedzielę zapraszamy na nabożeństwo Nieszporów o godz. 17.30.
  3. W okresie Adwentu Msze św. Roratnie odprawiane będą od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. Pół godziny wcześniej, tj. o 17.30 zapraszamy na śpiewanie Godzinek ku Czci Niepokalanie Poczętej. W soboty i niedziele Godzinki będą śpiewane o godz. 6.30.
  4. Wspólnota Domowego Kościoła zaprasza małżeństwa na Mszę św. w czwartek o godz. 19.00 do kaplicy w Domu Parafialnym.
  5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Do Sakramentu Pokuty można będzie przystąpić w piątek podczas sprawowanych Eucharystii, a szczególnie od godz. 17.00 do 18.30. Naszych drogich chorych Parafian odwiedzimy w tym miesiącu przed samymi świętami w sobotę 18 grudnia.
  6. W sobotę (4 grudnia) Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na spotkanie o godz. 16.15 do Domu Parafialnego oraz na Mszę św. o godz. 18.00 podczas, której będziemy dziękować za łaskę kolejnej duchowej adopcji poczętych dzieci.
  7. Dzieci przygotowujące się do I Komunii oraz ich Rodziców zapraszamy w przyszłą niedzielę (5 XII) na Mszę do kaplicy w Domu Parafialnym o godz. 11.30.
  8. Polecamy nowy numer naszego parafialnego czasopisma U Świętej Rodziny zatytułowany: Królestwo Miłości oraz diecezjalne Nowe Życie. Czasopisma są wyłożone na stoliku przy ambonie.
  9. Zapraszamy na stronę internetowej Wspólnoty Domowego Kościoła:
    www.wroclaw.oaza.pl/swrodzina.

W minionym tygodniu z naszej społeczności odeszli świętej pamięci: +Michał Raczewski i +Edward Staniec. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.