z 5 czerwca 2011 roku (Wniebowstąpienie Pańskie)

Czytania: Dz 1, 1-11; Ef 1, 17-23; Mt 28, 16-20

W tym tygodniu w środę patronuje nam święta Jadwiga Królowa; w piątek bł. Bogumił; w sobotę św. Barnaba Apostoł. Solenizantom życzymy wielu łask Bożych.

1. Nabożeństwa czerwcowe odprawiane są codziennie o godz. 17.30.
  2. Składki członkowskie na Towarzystwo Przyjaciół KUL można dziś wpłacać w kancelarii parafialnej w godzinach od 7.00 do 14.00.
  3. Akcja Katolicka Wielkiej Wyspy zaprasza dziś na Mszę św. dziękczynną za beatyfikację Jana Pawła II. Msza zostanie odprawiona w kościele Matki Boskiej Częstochowskiej przy Alejach Kochanowskiego o godz. 19.00.
  4. Wspólnota Miłosierdzia Bożego zaprasza na spotkanie formacyjne w piątek, 10 czerwca, po Mszy wieczornej.
  5. Studenci IV roku psychologii zapraszają na bezpłatne konsultacje psychologiczne, które odbędą się w sobotę i niedzielę, 11 i 12 czerwca, w budynku Instytutu Psychologii przy ul. Dawida 1. Bliższe informacje na plakacie przy kośclele.
  6. Serdecznie zapraszamy na wrocławskie czuwanie w wigilię Zesłania Ducha Świętego, które odbędzie się w kośclele M. M. Kolbego - szczegóły na załączonym plakacie.
  7. W przyszłą niedzielę, 12 czerwca, o godz. 12.30 Mszę św. Prymicyjną odprawią tegoroczni neoprezbiterzy, ks. Łukasz Ulas i ks. Tobiasz Matkowski, którzy odbywali w naszej parafii diakońską praktykę duszpasterska.
  8. Organizowana jest pielgrzymka lotniczo -autokarowa do Lourdes i Paryża. Dodatkową atrakcją jest przejazd z Paryża do Lourdes pociągiem TGV. Pielgrzymka odbędzie się od 12 do 19 października br. Koszt 2 350 zł. Karty zgłoszenia można pobrać w zakrystii po Mszach św.
  9. Zaginęła 79 letnia Stanisława Grudzień cierpiąca na demencję. Z domu przy ul. Sierakowskiego 44 wyszła w piątek, 3 czerwca, ok. godz. 14.00. Na informację oczekuje syn (507 48 16 45).

W minionym tygodniu z naszej społeczności odeszli świętej pamięci:
+Ryszarda Szyplińska, +Hanna Polaczek i +Józef Majewski.
Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.