Parafia Świętej Rodziny we Wrocławiu

 • Full Screen
 • Wide Screen
 • Narrow Screen
 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Ogłoszenia 2018-10-07 XXVII Niedziela zwykła

XXVII Niedziela Zwykła

07.10.2018 rok

Czytania:
Rdz 2, 18-24 Stworzenie niewiasty;
Hbr 2, 9-11 Chrystus, który uświęca, jak i ludzie, którzy mają być uświęceni;
Mk 10, 2-16 Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.

W tym tygodniu
w sobotę obchodzimy wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.
Solenizantom i Jubilatom życzymy wielu łask Bożych.

 1. W miesiącu październiku Nabożeństwa Różańcowe odprawiane są codziennie o godz. 1730. Przewodniczą tej modlitwie w poniedziałki – dzieci szkolne, we wtorki – Klub Seniora i Katolickie Stowarzyszenie Lekarzy, w środy – Rodzina bł. Edmunda Bojanowskiego, w czwartki – młodzież, w piątki – Odnowa w Duchu Świętym, w soboty Żywy Różaniec i Wspólnota Bożego Miłosierdzia.
 2. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie w czwartek, 11 października, po wieczornej Eucharystii.
 3. Październikowe Nabożeństwo Fatimskie zostanie połączone z Nabożeństwem Różańcowym w sobotę, 13 października, o godz. 1730.
 4. W przyszłą niedziele obchodzimy 18. Dzień Papieski pod hasłem: Promieniowanie Ojcostwa. W tym dniu zapraszamy na Wieczór ze Słowem Jana Pawła II po Mszy o godz. 1600 oraz na Różaniec Papieski, prowadzony przez stypendystów fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 5. Potrzebujących modlitwy wstawienniczej zapraszamy w każdy czwartek w godz. od 1630 do 1730 do Domu Parafialnego do sali nr 15 na parterze.
 6. Spotkania formacyjno-modlitewne dla młodzieży akademickiej i pracującej odbywają się w każdą niedzielę o godz. 1900 w Domu Parafialnym.
 7. Wspólnota Płomień Pański zaprasza na Mszę Świętą oraz modlitwę przed Najświętszym Sakramentem o uzdrowienie duszy i ciała, która odbędzie się w piątek, 19 października, o godz. 1800. Modlitwę poprowadzi oraz nauczanie na temat grzechu pychy wygłosi ks. Janusz Gorczyca.
 8. Polecamy nowy numer diecezjalnego czasopisma Nowe Życie zatytułowany Młodzież, wiara i rozeznanie powołania. Egzemplarze wyłożone są na stoliku obok ambony.

W minionym tygodniu z naszej społeczności odeszli świętej pamięci  +Marek Wójtowicz i  +Maria Zawiślan.   Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

Na rozpoczęty tydzień - Szczęść Boże!

You are here: