Msze Święte w niedziele i święta:

7:00 - ogólna; w pierwsze niedziele miesiąca msza za zmarłych członków Żywego Różańca
9:00 - ogólna
10:30 - dla dzieci szkolnych
12:30 - suma
16:00 - dla Rodziców z małymi dziećmi
18:00 - ogólna
20:00 - dla młodzieży akademickiej

Msze Święte w dni powszednie:

7:00, 9:00, 18:00

• W pierwsze poniedziałki miesiąca o godz. 10:30 - w intencji członków Klubu Seniora (kaplica domu parafialnego).
  • W pierwsze poniedziałki miesiąca o godz. 19:00 - w intencji Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym Płomień Pański (kaplica domu parafialnego).
  • W środy o 18:00 - z nowenną do MB Nieustającej Pomocy.
  • W pierwsze czwartki miesiąca o 18:00 - w intencji Rycerstwa Niepokalanej oraz modlitwa przed Najświętszym Sakramentem w intencji duchowieństwa i nowych powołań kapłańskich i zakonnych. Msza Sw. wotywna do św. Józefa w intencji mężczyzn.
  • W trzecie piątki miesiąca o 18:00 - do Miłosierdzia Bożego z ucałowaniem relikwii św. Faustyny
  • W pierwsze soboty miesiąca o 18:00 - w intencji członków Żywego Różańca, Radia Maryja, Radia Rodzina, TV Trwam, w obronie życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci.
  • W każdy czwartek miesiąca o godz. 17:50 - litania do św. Józefa.

Spowiedź Święta:

W niedziele podczas Mszy świętych, w dni powszedni 15 minut przed każdą Mszą świętą.

Adoracja Najświętszego Sakramentu:

W każdy poniedziałek po pierwszej Mszy Świętej, czyli od ok. 7:30 do 9:00.
W każdy czwartek od 15:00 do Mszy Świętej o 18:00.
W każdą pierwszą niedzielę miesiąca na zakończenie Mszy Świętych.