Parafia Świętej Rodziny we Wrocławiu

 • Full Screen
 • Wide Screen
 • Narrow Screen
 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Ogłoszenia 2018-06-10 X Niedziela zwykła

X Niedziela zwykła

10.06.2018 rok

Czytania:
Rdz 3, 9-15 Obietnica odkupienia;
2 Kor 4, 13 – 5, 1 Nadzieja apostolskiego życia;
Mk 3, 20-35 Szatan został pokonany.

W tym tygodniu
w poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Barnaby, apostoła;
w środę św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła;
w czwartek
bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
Obchodzącym w tym tygodniu imieniny i jubileusze życzymy wielu łask Bożych.

 1. Zapraszamy na codzienne nabożeństwa czerwcowe o godz. 1730.
 2. W przedsionku kościoła odbywa się zbiórka na naszą parafialną Kuchnię Charytatywną. Dziękuję za hojność wszystkim, dzięki którym codziennie możemy wydawać ponad 200 ciepłych posiłków i chleb.
 3. Klub Seniora zaprasza na comiesięczną Mszę św. w poniedziałek, 11 czerwca, o godz. 1030 do kaplicy w Domu Parafialnym.
 4. Wrocławski Oddział Instytutu Pamięci Narodowej Serdecznie zaprasza na Pierwszy Przegląd Piosenki Wojskowej i Patriotycznej: „Nie tylko od święta”, który odbędzie się w poniedziałek, 11 czerwca, na terenie Akademii Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza Kościuszki przy ul. Piotra Czajkowskiego 109. Bliższe informacje na plakacie.
 5. Ruch Kultury Chrześcijańskiej „Odrodzenie” zaprasza członków Koła oraz sympatyków na zebranie przedwakacyjne w środę, 13 czerwca, o godz. 1700 do Domu Parafialnego. Temat spotkania: "Co za nami, co przed nami" - wspomnienia, refleksje, podsumowanie oraz propozycje na lato 2018 roku i dalej...
 6. W środę, 13 czerwca, przypada Nabożeństwo Fatimskie. Tradycyjnie po wieczornej Mszy będziemy odmawiać różaniec fatimski, po czym odbędzie się procesja wokół naszego kościoła. Prosimy o przyniesienie świec.
 7. Zapraszamy na wystawę ikon, której otwarcie odbędzie się w piątek, 15 czerwca, godz.1800 w Domu Edyty Stein przy ul. Nowowiejskiej 38. Bliższe informacje na plakacie.
 8. Zostały jeszcze trzy wolne miejsca w autokarowej pielgrzymce do Torunia, Gietrzwałdu, Świętej Lipki, Stoczka Klasztornego, Nidzicy, Warszawy i Niepokalanowa w terminie od 25 do 27 czerwca. Zapisy u ks. Marcina.
 9. Polecamy nowy numer naszego parafialnego czasopisma U Świętej Rodziny zatytułowany: Królowa Niepodległej oraz diecezjalne Nowe Życie, którego przewodnim tematem jest pięć lat posługi abp Józefa Kupnego we Wrocławiu.

W minionym tygodniu z naszej społeczności odeszli świętej pamięci  +Leopold Dobrowolski,  +Józefa Bigda,  +Maria Malewska, Wiesława Marszałek i  +Izabela Młymarz.   Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

Na rozpoczęty tydzień - Szczęść Boże!

You are here: