Ogłoszenia 2018-06-03 IX Niedziela zwykła

03.06.2018 rok

Pwt 5, 12-15 Szabat przypomnieniem wyzwolenia z Egiptu;
2 Kor 4, 6-11 Życie Jezusa staje się widoczne w naszym ciele;
Mk 2, 23 – 3, 6 Jezus jest Panem szabatu.

we wtorek obchodzimy wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika;
w piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa;
w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
Obchodzącym w tym tygodniu imieniny i jubileusze życzymy wielu łask Bożych.

1. Przez Oktawę Bożego Ciała procesje z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła będą obywały się podczas nabożeństw czerwcowych o godz. 1730.
  2. Bardzo dziękujemy za liczny i pobożny udział w procesji Bożego Ciała. Dziękujemy dzieciom i ich Rodzicom, młodzieży i wszystkim dorosłym. Dziękujemy Liturgicznej Służbie Ołtarza, panu organiście, służbom porządkowym i Policji. Dziękujemy za wydrukowanie śpiewnika panu Wojciechowi Janiakowi.
  3. Rodziców dzieci, które w tym i zeszłym roku przystąpiły do I Komunii świętej zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę, 10 czerwca, po Mszy o 1030. Celem spotkania będzie przedstawienie istniejących ì planowanych form aktywności w życiu parafialnym, do których pragniemy zaprosić oraz zaprezentować zasady kursu dla małżeństw, mającego na celu pogłębienie relacji rodzinnych.
  4. W dniach 9-10 czerwca w Hali Orbita we Wrocławiu odbędą się archidiecezjalne rekolekcje charyzmatyczne "Duch, który umacnia miłość." Poprowadzi je ksiądz John Bashobora, znany już w Polsce z rekolekcji "Jezus na Stadionie". Zapraszamy do udziału. Dla osób niepełnosprawnych i żyjących w ciężkich warunkach materialnych organizatorzy przygotowali darmowe bilety wstępu. Zapisy odbywają się poprzez stronę „nabierzcieducha.pl”
  5. Polecamy nowy numer naszego parafialnego czasopisma U Świętej Rodziny zatytułowany: Królowa Niepodległej oraz diecezjalne Nowe Życie, którego przewodnim tematem jest pięć lat posługi abp Józefa Kupnego we Wrocławiu.
  6. Zapraszamy do udziału w autokarowej pielgrzymce do Torunia, Gietrzwałdu, Świętej Lipki, Stoczka Klasztornego, Nidzicy, Warszawy i Niepokalanowa w terminie od 25 do 27 czerwca. Koszt 400 zł. Szczegółowy program wywieszony jest w gablocie przed kościołem. Zapisy u ks. Marcina.

W minionym tygodniu z naszej społeczności odeszła świętej pamięci   +Felicja Brodka.   Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

Na rozpoczęty tydzień - Szczęść Boże!